Ditty

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 22 MB
  • Version 2.9.18.907
  • Dil Türkçe
  • Firma Zya
Ditty mobil uygulaması kullanıcılarına harika bir eğlence dünyası sunuyor.

Android mobil cihazınıza ücret ödemeden uygulama indirip eğlenmek ister misiniz? Eğer cevabınız evetse Ditty mobil uygulamasına bir göz atmalısınız. Uygulamamız yazdığınız mesajlara şarkı ekleyerek sizlere eğlenceli anlar yaşatıyor. Oluşturmuş olduğunuz bu şarkılarınızı sosyal medyalarınızda paylaşarak arkadaşlarınızın da görmesini sağlayabilirsiniz. 

Mobil cihazlarınız avuçlarınızın içerisine eğlencenin adresini bırakıyor. Mesajlarınızı şarkılar eşliğinde karşı tarafa iletebilirsiniz. Mesajlama ihtiaycınıza bambaşka özellikler sunmakta birinci olmayı başaran Ditty mobil uygulaması kullanıcılarına bambaşka bir mesajlaşma stili sunuyor. Sizde bu yenilikçi düşüncenin bir sahibi olarak uygulamamızı Android cihazınızda kullanabilirsiniz. 

Arkadaşlarınızla, sevgilinize, ailenizde ya da kimle isterseniz o kişi ile mesajlaşırken, göndermek istediğiniz mesajlara eğlenceli şarkılar ekleyerek göndermek istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz. Oldukça eğlenceli olan bu keyifli uygulamayı sizde deneyebilirsiniz. Mobil cihazınızdan mesajlarınızı oluşturun, müziği ekleyin ve mesajı gönderin. Üstelik bu mesajları sosyal medyalarınızda da paylaşma hakkına sahipsiniz. Mesajın konusuna göre ya da ruh halinize göre müzik ekleyerek çeşitli kombinler oluşturabilirsiniz. 

Ditty indir